![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/03/מכתב-תודה-ילדה-חולה-153x306.jpg)
"עין במשרד לא נשארה יבשה"
אתמל התקבל במשרד מכתב מרגש עד דמעות מילדה בת 10 אשר לפני כחודשיים גילו לה את המחלה, ומאז ארגון "דרכי מרים" נרתם לעזור לה ולסייע בעדה ובעד משפחתה,במכתב בו הם מביעים את
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/03/מכתב-מדא-מתוקן-153x306.jpg)
שיתוף פעולה בין ארגוני החסד בירושלים
אחד מפרוייקט הדגל של הארגון שלנו הינו פרוייקט ארוחות הערב, כאשר מידי ערב יוצא מתנדב לסבב מסעדות בבירה ומביא למשפחות הילדים החולים אוכל מבושל, לאחרונה עקב הפקקים בעיר הגענו לשיתו"פ בין צוות
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/02/רבים-153x306.jpg)
"קל נא רפא נא לה"
כמידי מוצאי שבת מברכים התקיימה השבוע "תפילת הרבים" המיתולגית ברחבת הכותל המערבי, אלא שהשבוע מספר הורים התקשו להיפרד מהתפילה בכותל וכולם המשיכו להר-הזיתים לקברו של רבי גרשון מקיטוב זצ"ל שם התפילה המשיכה
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/02/ר-גרשון-דרכי-מרים-153x306.jpg)
"זכינו לברכתו של רבינו הגדול מרן ראש הישיבה"
ביום שישי אחה"צ טרם כניסת השבת זכינו לברכתו ולהמלצתו של רבינו הגדול מרן ראש הישיבה רבי גרשון אדלשטיין שליטא, מכתב בו הוא מציין לשבח את הארגון דרכי מרים שדואג לכל החולים ומסייע
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/02/הרב-הלפרין-בהדסה-153x306.jpg)
"בשורה לשומרי השבת"
השבוע ערך הרב הלפרין ממכון הטכנולגי להלכה, סיור בפינות הקפה שלנו ופסק שניתן לכתחילה להשתמש במתקני המים החמים המוצבים בפינות הקפה, פינות אשר משמשות את המאושפזים ובני משפחתיהם.
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/01/דרכי-מרים-בשלג-153x306.jpg)
"גם בשלג הכבד דואגים לחולים"
בוקר יום חמישי ירושלים כולה מושבתת עם שלג כבד, אבל החולים האונקולגים משוועים למישהו שיקח אותם להקרנה דחופה בבית החולים, "דרכי מרים" לא נרתעו ויצאו עם רכבים 4*4 כדי לסייע לחולים להגיע
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/01/בקהילה-1-153x306.jpg)
"חיים בצל מוות"
כתב בקהילה הצטרף אלינו למסע לקברי הצדיקים במירון ובקבר הרמב"ם, מסע שכל כולו חיזוק ואמונה, מסע אשר מפיח תקווה בליבות החולים, ובעיקר "איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק". ון
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/01/אהר-153x306.jpg)
"מנהל הארגון בפניה ובקשה"
מנהל הארגון אהרלה וינגרטן בטור דעה בעיתון משפחה בו הוא קורא לציבור לבטל את הסטיגמה הקיימת לצערנו שבחור או בחורה שחלו בעברם במחלה אונקולגית והחלימו נקראים בשידוכים סוג ב דבר שהוא נגד
"עדות מתוך בית החולים"
צפו במכתבו המרגש של הדוקטור גל גולדשטיין מנהל המחלקה להמוטלגיה ילדים בהדסה עין כרם, בו הוא משבח את הארגון ומציין את שיתוף הפעולה המלא עם הצוות הרפואי וכן את החוסן שדרכי מרים
"שיפוץ חדר המתנה למשפחות הנפטרים"
מחר יחול יום השנה הראשון של האיש הצדיק משה בן ישר ז"ל, משפחתו היקרה החליטו לאחר פטירתו לשפץ את חדר ההמתנה שצמוד לחדר הנפטרים, לאחר החויה הקשה שהיתה להם בגלל ההזנחה והקור
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/03/מכתב-תודה-ילדה-חולה-153x306.jpg)
"עין במשרד לא נשארה יבשה"
אתמל התקבל במשרד מכתב מרגש עד דמעות מילדה בת 10 אשר לפני כחודשיים גילו לה את המחלה, ומאז ארגון "דרכי מרים" נרתם לעזור לה ולסייע בעדה ובעד משפחתה,במכתב בו הם מביעים את
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/03/מכתב-מדא-מתוקן-153x306.jpg)
שיתוף פעולה בין ארגוני החסד בירושלים
אחד מפרוייקט הדגל של הארגון שלנו הינו פרוייקט ארוחות הערב, כאשר מידי ערב יוצא מתנדב לסבב מסעדות בבירה ומביא למשפחות הילדים החולים אוכל מבושל, לאחרונה עקב הפקקים בעיר הגענו לשיתו"פ בין צוות
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/02/רבים-153x306.jpg)
"קל נא רפא נא לה"
כמידי מוצאי שבת מברכים התקיימה השבוע "תפילת הרבים" המיתולגית ברחבת הכותל המערבי, אלא שהשבוע מספר הורים התקשו להיפרד מהתפילה בכותל וכולם המשיכו להר-הזיתים לקברו של רבי גרשון מקיטוב זצ"ל שם התפילה המשיכה
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/02/ר-גרשון-דרכי-מרים-153x306.jpg)
"זכינו לברכתו של רבינו הגדול מרן ראש הישיבה"
ביום שישי אחה"צ טרם כניסת השבת זכינו לברכתו ולהמלצתו של רבינו הגדול מרן ראש הישיבה רבי גרשון אדלשטיין שליטא, מכתב בו הוא מציין לשבח את הארגון דרכי מרים שדואג לכל החולים ומסייע
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/02/הרב-הלפרין-בהדסה-153x306.jpg)
"בשורה לשומרי השבת"
השבוע ערך הרב הלפרין ממכון הטכנולגי להלכה, סיור בפינות הקפה שלנו ופסק שניתן לכתחילה להשתמש במתקני המים החמים המוצבים בפינות הקפה, פינות אשר משמשות את המאושפזים ובני משפחתיהם.
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/01/דרכי-מרים-בשלג-153x306.jpg)
"גם בשלג הכבד דואגים לחולים"
בוקר יום חמישי ירושלים כולה מושבתת עם שלג כבד, אבל החולים האונקולגים משוועים למישהו שיקח אותם להקרנה דחופה בבית החולים, "דרכי מרים" לא נרתעו ויצאו עם רכבים 4*4 כדי לסייע לחולים להגיע
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/01/בקהילה-1-153x306.jpg)
"חיים בצל מוות"
כתב בקהילה הצטרף אלינו למסע לקברי הצדיקים במירון ובקבר הרמב"ם, מסע שכל כולו חיזוק ואמונה, מסע אשר מפיח תקווה בליבות החולים, ובעיקר "איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק". ון
![](https://darcheimiriam.org.il/wp-content/uploads/2022/01/אהר-153x306.jpg)
"מנהל הארגון בפניה ובקשה"
מנהל הארגון אהרלה וינגרטן בטור דעה בעיתון משפחה בו הוא קורא לציבור לבטל את הסטיגמה הקיימת לצערנו שבחור או בחורה שחלו בעברם במחלה אונקולגית והחלימו נקראים בשידוכים סוג ב דבר שהוא נגד
"עדות מתוך בית החולים"
צפו במכתבו המרגש של הדוקטור גל גולדשטיין מנהל המחלקה להמוטלגיה ילדים בהדסה עין כרם, בו הוא משבח את הארגון ומציין את שיתוף הפעולה המלא עם הצוות הרפואי וכן את החוסן שדרכי מרים
"שיפוץ חדר המתנה למשפחות הנפטרים"
מחר יחול יום השנה הראשון של האיש הצדיק משה בן ישר ז"ל, משפחתו היקרה החליטו לאחר פטירתו לשפץ את חדר ההמתנה שצמוד לחדר הנפטרים, לאחר החויה הקשה שהיתה להם בגלל ההזנחה והקור