ארגון דרכי מרים מטפח את חולי הסרטן:
בשבילכם, זה נקיון. בשבילם, זה חיים!
dm_cleaning_campaign

"שמי רחלי, לפני כשנה חליתי בסרטן, אישה צעירה בת 28 עם 3 ילדים קטנים, הבית שלנו עמד להתרסק.

טיפולי הכימותרפיה שהתחלתי גרמו לי לבחילות קשות, הקאות, כאבים וחולשה כללית מזעזעת. לא יכולתי לתפקד, לארגן את הילדים בבוקר, לנשק את התינוק או להקשיב לסיפורים מהגן.

יום אחד, אחרי שחזרתי מאשפוז יום מתיש, הסתכלתי על הבית שהיה מוזנח ומלוכלך מאוד והחלטתי לנסות בכל זאת לסדר.

פתחתי את המקרר כדי לפנות שאריות אוכל ואז ברגע של חולשה נפלה לי קופסה מהיד וכל האוכל נשפך על הרצפה, רצתי לאמבטיה, הקאתי את נשמתי ולא יכולתי להפסיק לבכות.

הרגשתי שאני לא עומדת בזה והתפללתי: "ה', כל מה שאתה עושה לטובה, אבל אני לא יכולה לראות את ההזנחה הזאת מסביב וזה מגביר לי את החולי הנורא"

יומיים אחר כך, בעלי מקבל טלפון מהמתנדב של דרכי מרים:  " אלימלך, מהיום הניקיון עלינו, השגנו לכם עוזרת בית שבועית לתקופה הקרובה"

מאז הכל השתנה, פעמיים בשבוע מגיעה אלינו אישה מקסימה שמשאירה בית נוצץ ומריח.

אני לא יכולה לתאר לכם מה זה עושה לכל המשפחה, בעלי רגוע יותר, הילדים מרגישים שהבית בשליטה וכשאני נמצאת במחלקה, אני חושבת על הבית המאורגן שמחכה לי וזה ממלא אותי בתקווה.

אני רוצה לברך את כל מי שעוזר למיזם המיוחד הזה ולומר: בשבילכם זה נקיון, בשבילי זה חיים! יהי רצון שהקב"ה יחזיר לכם בכפל כפליים על החסד הגדול וייתן לכם פרנסה, אושר ושגרה בריאה.

ארגון דרכי מרים מתקצב ניקיון חודשי עבור 150 משפחות של חולי סרטן בסכום שנתי של 2,160,000.

במהלך השנים ראינו את המעורבות הגדולה של גוף ונפש והבנו שבמקרים מסוימים, ניקיון וסדר בבית של אמא חולה, יכול להיות שווה ערך לטיפול רפואי.

הפרויקט החשוב הזה נשען כל חודש על התורמות שלכם ומתאפשר רק בזכות ליבכם הרחב. 

אם גם אתם אוהבים טיפוח, ניקיון ואסתטיקה, הצטרפו אלינו למיזם המיוחד ועזרו לנו להעניק חיים למשפחות חולי סרטן.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן