תפילת רבים מוצאי שבת מברכים אדר
ערב ראש חודש אדר אדר ראשי תיבות "אני ד' רופאך" בין המשתתפים הרבים בתפילת הרבים בכותל הילד החמוד "נתן צבי בן רחל אסתר" שהקב"ה ישלח רפואה שלמה לו ולכל חולי עמו ישראל
מסע מירון התש"פ
ים של דמעות שפכו המטופלים בטיפולים אונקולוגים במקום המסוגל לישועה ציונו של רבי שמעון בר יוחאי זיע"א ביום ה' י"ח שבט תש"פ יצאו משפחת דרכי מרים ליום תפילה וחיזוק למען החולים ובני
פעילות ילדים
בשיתוף פעולה חדש של עמותת דרכי מרים יחד עם סמינר באר מרים החלו השבוע בנות הסימנר תושבות חו"ללהתנדב לפעילות אחרי צהריים יחד עם ילדי מחלקת המטאונקולוגיה בבית החולים הדסה עין כרם. מכאן
פינות חדשות בהדסה
החודש הקמנו בבית החולים הדסה עין כרם פינות קפה חדשות של דרכי מרים במחלקות המערך הקרדיולוגי. הפינות נפתחו במערך הצינטורים,בחדרי הניתוח, בטיפול נמרץ ובמחלקת הקרדיולוגיה.
דרכי מרים גם בבית שמש
תושבי בית שמש היקרים חולי הסרטן בבית שמש זקוקים לכם! אם אתם תושבי בית שמש או מכירים מישהו מבית שמש שיכול לסייע בהסעת חולים נשמח לסיוע. פנו עוד היום למוקד דרכי מרים
מערך המזכירות
מערך המזכירות המתפתח של ארגון דרכי מרים נועד בכדי לתת את השיות הטוב ביותר לחולים המטופלים על ידי הארגון, השבוע הצטרפה אל המערך שרי בחורה הלוקה בתסמונת דאון וכבר מתחילת דרכה ניכרת
דרכי מרים ברשת
בשבועות האחרונים גדלה התודעה על עמותת דרכי מרים ברשתות החברתיות. הנה כמה דוגמאות שאספנו.
תפילת רבים מוצאי שבת מברכים אדר
ערב ראש חודש אדר אדר ראשי תיבות "אני ד' רופאך" בין המשתתפים הרבים בתפילת הרבים בכותל הילד החמוד "נתן צבי בן רחל אסתר" שהקב"ה ישלח רפואה שלמה לו ולכל חולי עמו ישראל
מסע מירון התש"פ
ים של דמעות שפכו המטופלים בטיפולים אונקולוגים במקום המסוגל לישועה ציונו של רבי שמעון בר יוחאי זיע"א ביום ה' י"ח שבט תש"פ יצאו משפחת דרכי מרים ליום תפילה וחיזוק למען החולים ובני
פעילות ילדים
בשיתוף פעולה חדש של עמותת דרכי מרים יחד עם סמינר באר מרים החלו השבוע בנות הסימנר תושבות חו"ללהתנדב לפעילות אחרי צהריים יחד עם ילדי מחלקת המטאונקולוגיה בבית החולים הדסה עין כרם. מכאן
פינות חדשות בהדסה
החודש הקמנו בבית החולים הדסה עין כרם פינות קפה חדשות של דרכי מרים במחלקות המערך הקרדיולוגי. הפינות נפתחו במערך הצינטורים,בחדרי הניתוח, בטיפול נמרץ ובמחלקת הקרדיולוגיה.
דרכי מרים גם בבית שמש
תושבי בית שמש היקרים חולי הסרטן בבית שמש זקוקים לכם! אם אתם תושבי בית שמש או מכירים מישהו מבית שמש שיכול לסייע בהסעת חולים נשמח לסיוע. פנו עוד היום למוקד דרכי מרים
מערך המזכירות
מערך המזכירות המתפתח של ארגון דרכי מרים נועד בכדי לתת את השיות הטוב ביותר לחולים המטופלים על ידי הארגון, השבוע הצטרפה אל המערך שרי בחורה הלוקה בתסמונת דאון וכבר מתחילת דרכה ניכרת
דרכי מרים ברשת
בשבועות האחרונים גדלה התודעה על עמותת דרכי מרים ברשתות החברתיות. הנה כמה דוגמאות שאספנו.